ALBLASSERDAM – Bij twee ongevallen in Alblasserdam zijn vrijdag 9 oktober 2026 twee mensen lichtgewond geraakt. Op de Kelvinring raakte een scooterrijder gewond. De politie en de ambulancedienst kwamen ter plaatse voor hulp.
De jongeman is nagekeken door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Volgens een omstander moest de scooterrijder flink in de remmen voor een auto en ging daarbij onderuit.
Later in de middag vond even verderop, op het Nieuwland Parc in Alblasserdam een tweede ongeval plaats. Een fietser werd daarbij over het hoofd gezien door een automobilist. Ook hier kwamen de politie en de ambulancedienst ter plaatse. Voor zover bekend vielen de verwondingen mee.
Foto’s: Lieke Andriesse.


