Tiplijn: 06-19541384

Brandweer rukt uit voor brandmelding bij Golfclub Crayenstein; oorzaak blijkt mistgenerator

0

DORDRECHT – In de nacht van donderdag op vrijdag 19 juni 2026 is de brandweer rond 03:20 uur opgeroepen voor een melding van brand bij Golfclub Crayenstein aan de Baanhoekweg. Meerdere brandweervoertuigen kwamen ter plaatse en vanwege de situatie werd opgeschaald naar middelbrand.

Eenmaal ter plaatse bleek de situatie anders dan aanvankelijk gedacht. Er was geen sprake van brand, maar van een mistgenerator die te warm was geworden en daardoor was afgegaan. Hierdoor stond het pand vol met mist.
De brandweer heeft het gebouw geventileerd zodat de mist kon verdwijnen. Nadat de situatie onder controle was en het pand kon worden overgedragen aan de beveiliging en de opgeroepen eigenaar, keerde de brandweer rond 04:00 uur terug naar de kazernes.

Heeft u een nieuwstip of aanvullende informatie? Tip de redactie via WhatsApp: 06-19541384

Dit kan u ook interesseren

Deel dit bericht:

Reageer