DORDRECHT – In Dordrecht zijn vrijdagavond 20 februari bij doorzoekingen in een winkel en een woning negen verboden gasdrukwapens, messen, nepvuurwapens, een doorgeladen vuurwapen en een grote hoeveelheid harddrugs aangetroffen. Een 25-jarige vrouw en een 56-jarige man uit Dordrecht zijn aangehouden.
De politie controleerde een winkel aan de Grote Spuistraat en trof daar negen verboden gasdrukwapens en messen aan. De 56-jarige eigenaar uit Dordrecht werd direct in de winkel aangehouden. Naar aanleiding van de vondst werd een woning doorzocht en daar werden de verdovende middelen, nepvuurwapens en een doorgeladen vuurwapen aangetroffen. In de woning werd een 25-jarige vrouw aangehouden.
Alle goederen zijn in beslaggenomen. De politie doet verder onderzoek. De gemeente heeft vandaag besloten beide panden voorlopig te sluiten.