Tiplijn: 06-19541384

Autobrand op de Tiende Penninglaan in Gorinchem

0

GORINCHEM – Een auto die geparkeerd stond op de Tiende Penninglaan in Gorinchem is in de nacht van donderdag 6 op vrijdag 7 november 2025 in brand gevlogen. De autobrand ging gepaard met meerdere knallen en het afgaan van de claxon van het voertuig. De brandweer werd kort na 01.00 uur gealarmeerd.

Veel buurtbewoners, die wakker werden van het getoeter en de knallen, kwamen kijken wat er aan de hand was. Doordat de benzinetank van de auto scheurde, bleef de brand telkens opnieuw oplaaien. De brandweer gebruikte schuim om het vuur te kunnen blussen. Ook een schuimblusvoertuig kwam ter plaatse om extra water te leveren.

De auto raakte zwaar beschadigd. Vermoedelijk is er sprake van brandstichting. De politie doet onderzoek naar de oorzaak van de brand. Getuigen kunnen zich melden bij de politie via 0900-8844.

Heeft u een nieuwstip of aanvullende informatie? Tip de redactie via WhatsApp: 06-19541384

Dit kan u ook interesseren

Deel dit bericht:

Reageer