Tiplijn: 06-19541384

Meisje (9) en man gewond bij motorongeval op Brug over de Noord bij Alblasserdam

0

ALBLASSERDAM – Een vader en zijn 9-jarige dochter uit Hardinxveld-Giessendam zijn zondagmiddag 24 augustus 2025 gewond geraakt bij een ongeval op de Brug over de Noord bij Alblasserdam. De twee reden op een motor richting Hendrik-Ido-Ambacht. Een automobilist, die zag dat de brug openstond, wilde keren om via de Noordtunnel zijn weg te vervolgen. Daarbij zag hij de motor achter hem over het hoofd.

De bestuurder van de motor remde krachtig, maar kon een botsing met de achterkant van de kerende auto niet voorkomen. De vader en dochter kwamen op de weg terecht en raakten gewond. Enkele andere motorrijders zagen het ongeval gebeuren en belden 112. De politie en twee ambulances kwamen met spoed ter plaatse om hulp te verlenen.

Al snel bleek dat de slachtoffers veel geluk hadden gehad: zij kwamen er vanaf met de schrik en enkele schaafwonden. Een rit naar het ziekenhuis was voor beiden niet nodig.

Het 9-jarige meisje kreeg van de hulpdiensten een troostbeer mee. Nadat zij in de ambulance was nagekeken, werd zij opgevangen door haar moeder en zus.

Met hulp van omstanders werd de ruim 375 kilo wegende motor, die nog geen twee maanden oud was, op een bergingswagen geduwd en afgevoerd.

 

Dit kan u ook interesseren

Deel dit bericht:

Reageer