ALBLASSERDAM – De politie heeft donderdagavond 17 juli 2025 huiszoekingen gedaan in Alblasserdam en Dordrecht, naar aanleiding van de steekpartij een dag eerder in Landvast. Langs de Haven in Alblasserdam werd donderdag door de politie een slot van een deur kapot geboord, waarna diverse agenten en rechercheurs de woning betraden. De hele woning is doorzocht. Een woordvoerster van de politie laat weten dat er ‘niets bijzonders’ is aangetroffen. Bij de steekpartij, die plaatsvond tijdens de eindmusical van groep acht van basisschool Het Palet, raakte de 53-jarige meester Recep ernstig gewond.
Volgens de politie ontstond er woensdag ruzie tussen drie mannen. Op het moment dat de leerkracht dit wilde sussen en tussen de drie in wilde springen, werd hij gestoken.
De politie heeft dezelfde avond drie mannen aangehouden. Het gaat om een 44-jarige man die ingeschreven staat in Hendrik-Ido-Ambacht, een 35-jarig man uit Alblasserdam en een 39-jarige man uit Drieborg.